O nas

Jesteśmy firmą powstałą w 2011 roku. Łączy nas wspólne dążenie do jak najlepszej jakości naszych produktów- zaczynając od projektu graficznego, kończąc na wyszukaniu najlepszych materiałów, tkanin i wykonaniu wykończonego w każdym szczególe nadruku. Firma BAM obsługuje zarówno wydarzenia harcerskie, sportowe, jak również studenckie, kulturalne i muzyczne.. Z przyjemnością wykonujemy pojedyncze nadruki z własnym projektem. Pomagamy tworzyć się nowym markom. Spełniamy oczekiwania klientów poprzez pełne zaangażowanie w każde realizowane zamówienie. Pomagamy radą, doświadczeniem i uśmiechem. Projektujemy, nadrukowujemy, rozwijamy i cieszymy się z efektów razem z Państwem.

Zespół BAM!

lat na rynku

obsłużonych klientów

wykonanych koszulek

wymienionych uśmiechów

Paweł Dąbrowa - p.o. kierownika ds. komunikacji i odpowiedzialności biznesu TCHIBO Polska

Produkty są wykonane z wysokiej jakości i świetnie sprawdzają podczas projektów wolontariuszy Tchibo. Jestem zadowolony także z jakości obsługi. Doradca pomógł nam w wyborze odpowiednich rozmiarów oraz modeli koszulek. Zostały one także dobrze zapakowane oraz sprawnie dostarczone. W przypadku potrzeby domówienia koszulek jestem skłonny skorzystać kolejny raz z usług BAM Pracownia nadruku.

Joanna Krawiec Stay Simple Collection

Jestem właścicielką marki Stay Simple Collecton, która oferuje minimalistyczne T-shirty z nadrukami oraz dodatki do domu – plakaty, kosze, kartki okolicznościowe. Drukarnia BAM była pierwszą drukarnią, na którą się zdecydowałam. I szczerze, to był strzał w dziesiątkę! Firmę prowadzę od około dwóch lat i na swoim koncie nie mam ani jednej reklamacji na nadruki. To oznacza tylko jedno – jakość jest na wysokim poziomie!

Agnieszka Ingielewicz

Koszulki są cuuuuudowne 🙂 I wszystkim bardzo sie podobają 🙂

Renata Saba LECLERC Polska

Jestem zadowolona z koszulek dla sieci sklepów E. LECLERC. Koszulki wykonane szybko, dostarczone, z dobrej jakości bawełny i z prawidłowym nadrukiem.

Konrad Tota, Referent Harcerski Chorągwi Lubelskiej ZHR

Ze względu na jakość i wspaniała obsługę od 5 lat nie zamawiamy koszulek w innych firmach. BAM jest stałym dostawcą naszych koszulek i raczej będzie nim na długo!ArtykułyWielu klientów pyta nas o to jakimi sposobami drukujemy. Oto one:

Wielu klientów pyta nas o to jakimi sposobami drukujemy. Oto one:

Sitodruk - jest to najtrwalsza metoda nadruku i zarazem najbardziej popularna. Wykonywana najczęściej przy większych zamówieniach (powyżej 20 sztuk) ze względu pracochłonność przygotowania. Metoda ta polega na bezpośrednim nałożeniu farby na tkaninę po wcześniejszym...

Jak profesjonalnie wymierzyć nadruk na koszulce?

Jak profesjonalnie wymierzyć nadruk na koszulce?

W nadrukach samodzielnych poprawne umiejscowienie nadruków jest sprawą często kłopotliwą. Zupełnie inaczej wygląda to w profesjonalnym procesie produkcji, gdzie wymierza się często z pomocą narzędzi mechanicznych, komputera lub lasera.Jednak robiąc to samodzielnie,...KontaktAleksandra Pędzisz

693 417 188

Odbiór zamówień: recepcja Business Link Lublin, ul. Lipowa 4a, II piętro

Dane do faktury

Marta Patyra
Biuro Projektowe BAM
NIP 946-260-48-66
ul. Nektarowa 12, Lublin 20-383

biuro@bam.lublin.pl