PL
EN

Producent

Pracownia nadruku

Nadruk na koszulkach? Bluzy własnego projektu? Odzież firmowa i specjalistyczna? Strój sportowy?Cokolwiek chcesz nadrukować na odzieży- dobrze trafiłeś. 

Każdym zamówieniem zajmujemy się indywidualnie- wspólnie dobieramy najlepszą i najkorzystniejszą technikę nadruku, a następnie wyceniamy całe zamówienie. Wyceń poprzez nasz sklep internetowy twój  własny projekt. Odpowiemy w ciągu 24 h. Techniki nadruku:


  1. Sitodruk - jest to najtrwalsza metoda nadruku i zarazem najbardziej popularna. Wykonywana najczęściej przy większych zamówieniach (powyżej 20 sztuk) ze względu pracochłonność przygotowania. Metoda ta polega na bezpośrednim nałożeniu farby na tkaninę po wcześniejszym przygotowaniu i naświetleniu matrycy. Nadruk następnie utrwalany jest w bardzo wysokiej temperaturze. Każdy kolor nakładany jest oddzielnie. Cena zależy od wielkości zamówienia i ilości kolorów


  2. Chromablast - jedna z najnowszych technologii nadruku na jasnej tkaniny bawełnianej. Tu nie ma znaczenia liczba kolorów ani ilość koszulek, przy tej technice można odtworzyć każdą grafikę ze znakomitym  efektem. Nadruk jest trwały i miły w dotyku. Miękki.


  1. Flock - bardzo efektywna metoda ponieważ daje wrażenie cienkiej folii lub "meszku". Polecamy w przypadku, kiedy nadruk ma być bardzo wyraźny i widoczny z daleka. Metoda ta polega na wycięciu w folii grafiki wektorowej przez ploter, a następnie utrwaleniu w bardzo wysokiej temperaturze. Nadruk jest bardzo trwały.


  2. Flex - najczęściej stosowany w odzieży sportowej. Może być wykonywany zarówno na bawełnie jak i poliestrze. Technika nadruku jest taka sama jak przy Folii Flock.


  3. Termotransfer - jest to wgrzanie wydukowanej na specjalnym papierze grafiki, np. zdjęcia. Nadruk odwzorowuje w 100% powierzoną grafikę. Może być stosowany zarówno na ciemnej jak i jasnej odzieży.


  4. Sublimacja -  jest techniką nadruku na ubraniach poliestrowych. Polega na stałym związaniu koloru nadruku z ubraniem poprzez reakcje chemiczną. Nadruk jest niespieralny. Ilość kolorów dowolna.